Říjen 2012

Hjustne, máme problém

28. října 2012 v 20:44 | Kejt |  Téma týdne
Já mám menší problém s blogem.cz. Na hlavní stránce, když chci třeba přidat nový článek, se mi zobrazujou komentované články a měl by se tam ukazovat i počet lidí, kteří blog navštívili, jenomže to se mi tam neukazuje, nevíte někdo co s tím? Já už si totiž nevím rady, nefunguje mi to ani na mém druhém blogu. Máté také takový problém? Prosím poraďte, budu ráda. :)

Objev Arnoldy Clevellynus

23. října 2012 v 19:55 | Kejt |  Povídky z kouzelnického světa

Objev Arnoldy Clevellynus


Alkohol-"Utišitel",vrah i slast v jednom

17. října 2012 v 17:28 | Kejt |  Téma týdne
Ahojky lidičky! :)
Tak já jsem se konečně připíchla na net, tak vám napíšu něco na téma týdne. Tenhle tejden je tu něco o alkoholu. Tož fajne.
Spousty lidí vidí v alkoholu utišitele, zvlášť ti, kterým se v životě moc nedaří. Podle mě v tom alkohol nijak nepomáhá. Pomáhá leda tak zapomenout na otázky typu: "Proč já?" atd. Upřímně tyhle lidi nechápu. Když mají problémy, ať si je vyřeší, řeknou všechno co maji na srdci, pak se budou cítit líp, i když odezva třeba nebude podle jejich představ. Když ty lidi něco trápí, ať to řeknou! :) Na co bychom potom měli pusu? Na to abychom si objednávali jeden panák za druhým? Pochybuju...
Navíc teď po tý prohibici, může být alkohol i vrah. Vlastně on byl už předtím. Jak? No, pár příkladů:
1) Opilost za volantem
2) Z opilosti do blbostí
3) Ty, kteří alkohol užívají jako utišitele, může napadnout i to, že by spáchali sebevraždu, někdy to udělají bez alkoholu, někdy s alkoholem (průšvih je, že nevědí, že to dělají nebo si to aspoň neuvědomují)
4) Opilec se motá na ulici, může někam spadnout...

Je toho prostě hodně, ale alkohol může být pro někoho i slast. Vezměmě si například vinaře a víno. Nebo moraváci... :) Prostě někdo pije, ale s mírou a někdo ne.

Na víc už nemám čas, musím se učit! :)
Šprti forever!

Pááá :)

Něco jako Citáty z mojí mysli(te)vny001

14. října 2012 v 18:08 | Kejt |  Názory a úvahy
Ahojky :)
No, jelikož se často bavím s mým víc než nejlepším kamarádem o nesmrtelnosti chrousta, rozhodla jsem se, že vám pár našich teorií úkážu. :)

Blbá nálada= nálada na dobrý kecy=dobrá nálada na dobrý kecy; dobrý kecy=dobrá nálada na celej den. Co z toho plyne? Blbá nálada je nejlepší prostředek (a důvod) jak si tu náladu zlepšit. :)

Když si chytrej a myslíš si, že víš hov*o, vzpomeň si na ty debily u vás ve třídě.

Jestliže si hodně lidí čte na záchodě, proč nikdo nekadí v knihovně?

Prozatím vše, :(

Se smutným pozdravem, Kate

Menší pauza přináší dobré nápady

14. října 2012 v 17:57 | Kejt |  Dění na blogu
Ahojte lidi! :)
Jak se máte? Moc se omlovám, že jsem byla tak dlouho neaktivní. Neměla jsem čas, ale ve volných chvílích jsem se snažila psát a přemýšlet, jak vylepšit tenhle blog. Nakonec jsem přišla na skvělej nápad, jak budou vypadat moje budoucí povídky a příběhy. Zbůsob je jednoduchý, nakreslím si mapu různých středověkých, pravěkých, opuštěných, antickýchi moderních měst, lemovány hradbami, za kterými se bude rozprostírat krajina polí, lesů, kouzelných lesů apod. Ano, plánuji udělat fantasy příběhy. Jenže vytvořit tuhle mapu, bude trvat hodně dlouho, zatím jsem si tedy vytvořila "rodokmeny" různých postav v různých městech (povaha, vzhled, povolání,...) a už se z nich začínají rýsovat postavy hodné příběhu. Poznámky co budou dělat mi také nechybí, teď stačí udělat mapu a vymyslet hlavního hrdinu. Takhle bude vytvořen nový svět nejen v knize, ale i v reálu. :) Dobrý nápad ne? :) Pokud chcete také začít psát, můžete se inspirovat tímto nebo knihou UPÍRSKÁ STŘEDNÍ I-PRVÁK od Douglase Reese. Každopádně doufám, že se těšíte, tak jako já. V týdnu bych měla přidat další kapitolu Mého bezejmeného románu a Annabeth Tracyové. :)


Pááá :) Kate