Září 2012

Charakter člověka

13. září 2012 v 20:34 | Kejt |  Téma týdne
No, charakter člověka. S tímhle tématem jsem chvíli počkala, až budu mít pořádně jasno a až si vyhodnotím, jaké charaktery resp. povahy jsem tenhle týden potkala. Bohužel jsem potkala ty špatné. Zvlášť ve škole. Za ten bezmála týden jsem potkala pomluvačky (pomlouvaly své nejlepší kamarádky resp. nohslednice a za mými zády určitě mě a za zády jiných pomluvaček i je), naše školní Milky, na jednu už nám překypěla trpělivost a složili jsme se na petici, aby šla pryč ze školy. Naštěstí neprotestovaly ani pomluvačky. Dál jsem potkala méně zlý charakter, ale dost mě to ranilo a ještě teď jsem z toho smutná. Chtěla jsem spolupracovat s jednou holkou na seriálu o paranormální aktivitě a záhadách, jenže ona řekla, že moje práce jsou zkopírované. Dobře, jednu práci jsem zkopírovala, ale byla z mého blogu, který už mám vážně dlouho a moc na něj už nechodím. Jestli si tohle Eny čte, tak doufám, že to pochopí a veme mě zpět. Kvůli takový blbině! Já prostě neměla už čas! Achjo, někteří lidé dělají vážně unáhlená rozhodnutí a to mě docela dost mrzí. Taky jsem zjistila, že moje "zpovědnická" polovička sem chce dávat i rubriky od nás ze školy, bohužel jí to asi zatrhnu, možná v pár povídkách a článcích se něco objeví, ale stálá rubrika to rozhodně nebude. Už bych asi mohla končit.

Tak ahoj.

P.S: Koukněte se i na ty povídky, ne jen na téma týdne :) Budu ráda :)


Konečně mi de blog.cz na mobilu!

6. září 2012 v 13:57 | kejt |  Vylitá konvice s mýma kecama
Jo konecne mi de blog.cz spravovat i pres mobil, takze ja si ted klidanko drepim v buse., kterej mi jede az domu a sem pichla na wifinu prahy 9. Aaach to je uleva, konecne novinky zive! Teste se, mozna budu natacet ze skoly! ;D A taky z jejiho okoli. V utery mame odpoledku, tak uvidite co delaj, ty lidi, co tady o nich vecn mluvim. No a samo dam sem mozna par rozhovoru s ucitelema, co si myslej o rozvrzich a zacich. Teda pokud to vyjde, ale vetsinu ucitelek mam spratelenejch. ;) Takze ja napisu az z domova, co se stalo dneska ve skole a myslim, ze se mate na co tesit. Ooo, prave do nas tuklo naky auto! Lool ridic vystupuje a jde k tomu druhymu ridici. Ted se vraci, se slovy: "Hledaj detsky.boticky pod palubkou, tak takovymhle smerem smeruje inteligence ceskyho naroda." Tak tohle je doost kruty. :D no ni tak uz zas jedem a ja budu vystupovat, takze se teste na clanky z dnesniho dne. Skoda ze sem to nenatacela :( ja sem blba. Jo jinak sorry za mozny preklepy, pisu o na mobilu :D Kejt

Let´s dance: Revolution Konečně v kinech!

4. září 2012 v 18:27 | Kejt |  Recenze-knihy,filmy
Ahojte,
konečně je to tu! Let´s dance Revolution! A já na to dneska du! Jupíííí. Za chvilinku vyrážíme do Letňan! Pro jistotu jsem to zarezervovala. No joo... mezitím jsem ale vyřídila celkem pět telefonátů s mou sestrou, s kterou tam jdu. Už se na to moc těšim! Až přijdu, hodím sem recenzi, teda pokud nepřídu nějak extra pozdě. Každopáně, zejtra to tu bude jako na koni. :) Doufám, že to bude stejně dobrý jako trojka, jenom nevím, jestli tam bude Muse :( Zatím jsem ho neviděla a jestli ne, tak je budu nenávidět, protože Muse je nejlepší! (Nebo že by se to psalo Moose?Nerozhodný Smějící se ) Káááždopádně možná ještě něco napíšu, než vyrazíme. :)

Takže zatim,

Kate

Můžu si dělat co chci, jsem totiž šíleně dospělá!

4. září 2012 v 18:02 | Kejt |  Téma týdne
"Vždyť jsem skoro dospělá, já si můžu dělat co chci!" Tak timhle argumentem mě doháněj k šílenství mé třináctileté spolužačky. Takový krávy vážně jen tak neuvidíte. I když v týhle době možná jo. No, co byste řekli na třináctiletý holky, který na facebooku rozesílaj všem možnejm lidem zprávy, ať jim lajknou stránku nebo profilovku, na který jsou šíleně nalíčený (spíš vypadaj jak Marfuša po třídenní kalbě), vystrčený zadky a prsa (?!) jestli se tomu v tomhle věku dá tak řikat. No a samozřejmě nesmí chybět duckface a nějaká přiblblá poznámka v angličtině, slovenštině, ale i češtině. A co je na tom nejhorší?! To, že si myslej, že když choděj za školu, kouřej a chlastaj, nechoděj vůbec do školy, maj trojky z chování, jsou drzý k učiteli a kvůli tomu propadnou, že se chovaj jako dospělí. Sice jsem stejně stará jako ony, ale tohle bych si nikdy nedovolila! Mně by celkem zajímalo, co s nima doma dělaj rodiče, když jim z tábora příde zpráva, že si musej jejich dcerunky neprodleně vyzvednout, protože mlátěj a urážej menší děti a chovaj se, jako nány. S jednou jsem byla na táboře. Naštěstí jsem s ní nebyla v oddíle, ale stejně to byla hrůza! Holky od ní z oddílu vyprávěly, jak je mlátí, odmítá ráno vstávat a potom dělat program, co jim vedoucí připraví. Před rozcvičkou se musela nalíčit a učesat, aby až proběhne kolem slimáků u klubovny vypadala k "sežrání". No ale nebuu vás zatěžovat někym, koho ani nneznáte, kdybyste ale chtěli něco vědět, postupem času zařídím rubiku jenom o našich školních Milkách. :)

Takže adios amigos! :)


Jdeme dál...

2. září 2012 v 8:34 | Kejt |  Téma týdne
Jistě to každýý zná. Někdy v životě zaškobrtnete, ale ty pozitivním myšlením si řeknou jdeme dál, zvednou se a opravdu dál jdou. Ty s nervy překypujícími se zastaví nad tím místem, kde zaškobrtli a začnou sami sebe litovat a nadávat. Každý z nás si tím aspoň jednou musí projít. :)

1. kapitola- Číslo

1. září 2012 v 21:40 | Kejt |  Můj zatím bezejmenný román

1. kapitola- Číslo


1. hodina- Úvod do záhad a nadpřirozena + Co se vám mohlo stát

1. září 2012 v 17:57 | Kejt |  Záhady a nadpřirozeno-kroužek


1.hodina-Úvod do nadpřirozena a záhad+Co se vám mohlo stát