Deník kapitánky- 1. den s novým deníkem

24. července 2012 v 14:11 | Anthoposa |  Povídky z hry Grepolis-zrušeno
Milý deníčku,
stala jsem se tou nejšťastnější holkou pod sluncem! Moje aliance včera nabrala 11. člena a mé město stále vzvkétá. Bohužel starý deník mi spadl do moře, když jsem plula s mou posádkou přes moře pro suroviny. Musela jsem si založit nový. Moc mě to mrzí, měla jsem tam důležité zápisky, ale i tak mi bohové přejí. :)
Za hodinku je otevření vylepšeného Tržiště, jsem moc zvědavá jak bude vypadat. Musím se připravit. Až budu mít víc peněz a surovin, nechám vystavit nově i kasárnu a sklad. Doufám, že mi Héra pomůže i v tomto směru. A co teprv až nechám nově vystavět Statek! :) Moje město pak bude přepychové, nad přístavem se už teď tyčí majestátní socha Héry, okolo které se nejraději procházím večer.
No bezva, právě ke mě přišel posel, že prý do města připlul Fénický kupec, doufám, že má aspoň něco pořádného, jinak ho budu muset zase vykázat! Za chvíli jsem zpátky.
Dneska má štěstí, nabízel stříbro za pár šupů dřeva, kterého mám dost. Pak tam měl ještě něco dražšího a vojáky, ale ti byli také drazí. Někdy si říkám, že už je lepší kupovat věci na tržišti nebo normálně než u něj. Ale pryč od toho vousatého a divného maníka.
Mimochodem zmínila jsem se, co jsem měla k obědu? Samozřejmě, že Řecký salát se žraločím masem. Už zase! Vážně by měli trošku změnit jídelníček! Až postavím knihovnu, dám jim do kuchyně tolik příruček, že nebudou vědět co dřív vařit!
Pro Dia, to je hodin! Budu se muset začít chystat na slavnostní otevření Tržiště! Co se dělo v druhé části dne, napíšu večer.

Ve městě Padrianos,
Anthoposa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka/básnička/ článek?

Ano 62.8% (27)
Ne 37.2% (16)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama